Skip to main content

HYDRATION

Comprehensive set of electrolytes!

Special formulas for children, seniors and active people.

Take care of proper hydration!

Ludzki organizm składa się w większości z wody, która jest mu potrzebna do przeprowadzenia wszystkich reakcji i procesów metabolicznych zachodzących każdego dnia. To ona bierze udział w termoregulacji oraz transportuje do komórek ciała tlen, składniki odżywcze i elektrolity. Każdego dnia należy więc uzupełniać wodę oraz cenne składniki mineralne.

Dlatego dobrze jest wesprzeć organizm suplementem diety.

Na przykład w trakcie upalnego lata, aktywności fizycznej czy w podróży, gdy intensywniej się pocimy. Innym przykładem jest nadmierne spożywanie alkoholu kończące się kacem, którego jedną z przyczyn jest zwiększone oddawanie płynów.

W jaki sposób skutecznie nawodnić organizm? Oczywiście podstawą jest picie płynów, zwłaszcza wody. Warto sięgnąć po Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina.

Preparat zawsze dobrze mieć pod ręką „na ratunek” – w wyżej wymienionych sytuacjach. Zawarty w nim potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz układu nerwowego. Wapń przyczynia się do utrzymania właściwego metabolizmu energetycznego. Magnez wspomaga funkcjonowanie mięśni oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pyszny, orzeźwiający napój o smaku ananasa i mango zawiera specjalny zestaw składający się nie tylko z elektrolitów, ale także kompleksu 10 najważniejszych witamin, zaspokajających 100% dziennego referencyjnego spożycia dla dorosłych.