Technologia Plusssz

TECHNOLOGIA ACTILEASE

Zastosowana w produkcji Plusssz technologia Actilease® umożliwia mikrokapsułkowanie substancji aktywnych w bezpiecznej otoczce. Zabezpiecza ona zawartość przed utlenieniem oraz pozwala utrzymać najwyższą jakość składników. Standaryzacja wielkości cząsteczek Actilease® wpływa na bezpieczeństwo transportu substancji aktywnych w układzie pokarmowym aż do momentu wchłaniania.

Powłoka Actilease® zapewnia też najlepsza przyswajalność. Docierając do żołądka, otoczka rozpuszcza się, uwalniając zawarte w niej substancje aktywne, tak aby mogły zostać optymalnie wchłonięte przez organizm. Dzięki temu Plusssz łączy najwyższą biodostępność ze znakomitą stabilnością, nawet tych substancji aktywnych, które nie rozpuszczają się w normalnych warunkach.

 

Q-Blends to znak jakości gwarantujący najwyższe standardy produkcji i wieloetapowe badania jakości witamin i składników mineralnych. Bezpieczeństwo pochodzenia składników i ich staranne wyselekcjonowanie całkowicie eliminują ryzyko technologiczne, szczególnie ważne w produktach dedykowanych dzieciom. Q-blends to także pewność, że w produkcie zastosowano wyłącznie kompleks witamin pochodzenia europejskiego.

Nasze produkty

Poprzednie
Dalej