Poznaj naszą historię

2017

Plusssz KAPS

Nowość - Plusssz KAPS dla kobiet i mężczyzn. Organizmy kobiet i mężczyzn mają inne potrzeby, a Plusssz KAPS jest odpowiedzią na nie. Kompleks witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych zamkniętych w kapsułce do połykania. 

2016

Nowe produkty plusssz

Rok 2016 to nie tylko nowe logo i szata graficzna rodziny Plusssz ale także nowe produkty. Plusssz Kobieta, Plusssz Mężczyzna, Zielony Jęczmień, Witamina D3 i Elektrolity.

2014

Optymalne przyswajanie

Przygotowując się na zbliżające się 20-lecie marki na rynku, Plusssz wykreował nowy standard w segmencie preparatów witaminowych, kładąc jeszcze większy nacisk na aspekt optymalnego przyswajania substancji aktywnych. Korzystając z technologii Actilease®, sprawiamy, że witaminy Plusssz są doskonale chronione w procesie technologicznym i znakomicie się przyswajają.

Plusssz Zizzz Q-blends

To gwarancja europejskiego pochodzenia witamin Zizzz i zapewnienia najwyższej jakości preparatów. Skład został jeszcze lepiej dostosowany do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym.

2012

Plusssz Gold

To kolejne rozszerzenie marki o tonik przeznaczony dla osób po 45 roku życia, pragnących cieszyć się aktywnym życiem.

2010

Naturalne barwniki

Plusssz jako pierwszy preparat na rynku stworzył produkty wyłącznie z naturalnymi barwnikami. Portfolio Plusssza poszerzyło się o produkty z luteiną, potasem. W nowej linii pojawiły się również przezroczyste etykiety, które pozwalają kontrolować zapas tabletek w tubce.

2006

Fusion System

Plusssz stworzył dwuwarstwową tabletkę, która w najbliższych latach stała się standardem nie tylko dla samej marki, ale dla całej konkurencji. Jedna warstwa zawierała kompleks niezbędnych witamin w dawce 100% dziennego zapotrzebowania. Druga warstwa zapewniała dostarczenie do organizmu minerałów według indywidualnych potrzeb każdego z naszych konsumentów.

2004

Plusssz zizzz

Na rynku pojawiły się witaminy Plusssz dla dzieci z grafiką bajek Disneya, szybko stając się jednym z liderów rynku witamin dla małych dzieci.

Plusssz Clasic

Powstała linia graficznie nawiązująca do klasycznego Plusssza, ale komunikująca podstawowe substancje aktywne: magnez, calcium, multiwitamina.

2000

Plusssz Balance

Kompeks witamin Plusssza został zbalansowany i dostosowany do aktualnych potrzeb konsumentów. Unowocześniono logo i etykiety.

1994

Plusssz

Na polskim rynku pojawiają się witaminy Plusssz w formie musującej i od razu stają się liderem w tej kategorii produktów.